Spor Sahalarında Akrilik Zemin Kaplama Farkı

Spor Sahalarında Akrilik Zemin Kaplama Farkı
24.12.2023

Daha önceki yazılarımızda kauçuk karo zemin uygulamalarından bahsettik. Bu yazımızda ise daha çok  basketbol sahaları, tenis kortları,bisiklet yolları vb. alanlar da sıkça gördüğümüz rengarenk sahaların nasıl yapıldığından ve dikkat edilmesi gereken konulardan bahsedeceğiz.

Akrilik zemin kaplama sahalar için boyama yöntemi olup, oyun alanlarının belirlenmesi için kullanılır. Sesapark ailesi olarak  yıllardır saha yapımda akrilik zemin uygulama hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle akrilik zemin yapılacak alan betonu gerekli su eğimi verilmiş ve pürüzsüz düz bir beton olmalı veya asfalt olmalıdır.

Her iki zeminde akrilik yapmaya uygundur. Akrilik zemin kaplama detayları akrilik zemin kaplama sayfamızda mevcuttur.

Teknik özellikler sağlandıktan sonra alan kullanımında özellikle küçük yaş grubu 6-12 çocukların daha dikkat etmesi istenmektedir.

Sesapark ailesi olarak bu yaş grubu çocukların sağlıklı spor yapabilmesi için kesinlikle büyüklerin gözetiminde çalışmalıdırlar.

Akrilik zemin kaplama katmanlarında kum karışımı olduğu için olası düşmelerde zemin zımpara görevi göreceği için yaralanmalara yol açabilir.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim sayfamızdan mail adresimiz üzerinden mail gönderebilir; gerekse whatsapp hattımızdan doğrudan sorularınızı sorabilirsiniz.  En kısa sürede size yanıt vereceğiz.

ETİKETLER:
Whatsapp
Sesapark Müşteri Hizmetleri
Sesapark Müşteri Hizmetleri
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?